Olemme avoinna TI–TO 10.45–22, PE 10.45–00, LA 14–00, sunnuntaina ja maanantaina suljettu

Su 19.7.2026 • Kellari • 00:00 • K18

Ilosaarirockin viralliset jatkot

Ilosaarirockin päätösbileet - 19.7. • 00-04

Ilosaarirock alkaa ja päättyy Ilosaareen – sinne, mistä kaikki sai alkunsa 1970-luvulla. Ilosaaressa, Ravintola Kerubissa bailataan sunnuntaina 19.7. Ilosaarirockin viralliset päätösbileet. Linjana on tyylikäs tasabiittimusiikki, rakennettiin harmonia sitten särökitaralla tai oskillaattorilla. 

Räikän äärestä löytyvät Kerubin residentti-DJ:t Fykth & Rixini. Ilosaarirockin viralliset päätösbileet Kerubin Kellarissa rokkisunnuntaina 19.7. 00–04.

Pääsymaksu: 6 € (Ilosaaririockin rannekkeella 4 €)


*********************************
Kerubin kantiskortti löytyy nyt Clubystä, jonka saat ladattua ILMAISEKSI App Storesta ja Play-kaupasta. Lue lisää täältä. Clubyn kautta myydään lähes kaikille Kerubin keikoille erä 2 euroa edullisempia keikkalippuja, ja samasta paikasta löydät Kerubin ruoka- ja juomatarjoukset.

Kerubi on turvallisempi tila. Meillä on nollatoleranssi häirinnälle, ivaamiselle, väkivallalle, homo- ja transfobialle ja rasismille. Tutustu turvallisuusohjeeseemme.
*********************************